İzmir Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için İzmir tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, İzmir için fiyat ve bilgi verelim. İzmir organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. İzmir bölgesine özel paket programlarımızla İzmir da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

İzmir Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

İzmir Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Melih Deniz
İyi günler. Mağaza açılışım var. Kalabalık olmayacak şekilde mehter kiralamak istiyorum.
Mehter Kiralama Organizasyon
Merhaba Melih bey. Ekibimiz istediğiniz kadar kişi ile gelir. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

6 + 10 =