Nevşehir Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Nevşehir tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Nevşehir için fiyat ve bilgi verelim. Nevşehir organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Nevşehir bölgesine özel paket programlarımızla Nevşehir da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

Nevşehir Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Nevşehir Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Nevsehirli
Muhterem mehtertakımı sizleri bu meydanlarda hergün görmek isteriz bizleri marşlarla coşturun bu Zaman'larda lazımsınız oturmak yok bekliyoruz sizleri saygılar
Mehter Kiralama Organizasyon
Çok teşekkürler efendim. Layık olmaya çalışıyoruz.

7 + 10 =