Kocaeli Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Kocaeli tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Kocaeli için fiyat ve bilgi verelim. Kocaeli organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Kocaeli bölgesine özel paket programlarımızla Kocaeli da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

Kocaeli Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Kocaeli Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Naşide Güdük
Merhaba tarihi çok seven biriyim. Kitap cafemin açılışını mehterle yapmak istiyorum. Acaba mümkün mü
Mehter Kiralama Organizasyon
Merhaba Naşide hanım. Kafenizin önü kaç kişilik bir ekibe uygun. Detaylı bilgileri verirseniz size daha çok yardımcı oluruz. İletişim için lütfen bizi arayın.

1 + 9 =