İstanbul Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için İstanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, İstanbul için fiyat ve bilgi verelim. İstanbul organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul bölgesine özel paket programlarımızla İstanbul da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

İstanbul Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

İstanbul Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

İlker Tınmaz
Merhaba mehter takımınızın marş içeriklerini nasıl. Farklı parçalar çalıyor musunuz
Mehter Kiralama Organizasyon
Merhaba İlker bey. Ekibimiz işini en iyi şekilde ve titizlikle yapar. Şu ana kadar duyulmamış marşları da çalıyor. İstek parçalarınızı program esnasında veya öncesinden bildirebilirsiniz.
Hülya Çanak
Merhaba sayfanıza baktım da kimse memnuniyet mesajı yazmamış. Eminim herkes memnun kalmıştır. Biz iki organizasyonumuzda sizlerle çalıştık ve çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiye diyorum.
Mehter Kiralama Organizasyon
Çok teşekkür ederiz Hülya hanım. Bizde sizinle çalıştığımızdan çok memnunuz.

9 + 2 =