Termal Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Termal tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Termal için fiyat ve bilgi verelim. Termal organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Termal bölgesine özel paket programlarımızla Termal da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

Termal Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Termal Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

  • Akköy Köyü Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar
  • Gökçedere Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar
  • Üvezpınar Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar
  • Yenimahalle Köyü Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

3 + 8 =