Tekirdağ Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Tekirdağ tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Tekirdağ için fiyat ve bilgi verelim. Tekirdağ organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Tekirdağ bölgesine özel paket programlarımızla Tekirdağ da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

Tekirdağ Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Tekirdağ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Demet Aygün
Merhaba. Nişanım açık havada olacak. Mehter takımı istiyorum. Girişimiz, yüzük takılma zamanları marşlarla olsun.
Mehter Kiralama Organizasyon
Merhaba Demet hanım. Siz programınızı nasıl yaparsanız ekibimiz isteklerinizi yerine getirir. Detaylar için lütfen bizi arayın.

6 + 1 =