Sivas Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Sivas tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Sivas için fiyat ve bilgi verelim. Sivas organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Sivas bölgesine özel paket programlarımızla Sivas da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

Sivas Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Sivas Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Şuayip
Merhaba, Ağustos ayında düğünümüz var, düğünümüzde, bütçemize uygun gelirse eğer Mehter takımı olmasını arzuluyıruz, lütfen ücretinizi en kısa zamanda bildirirmisiniz. Selamlar. Adresim [email protected] Şuayip Çıngı
Mehter Kiralama Organizasyon
merhaba şuayip bey, bizi telefon ile ararsanız size yardımcı olmak isteriz iyi günler

6 + 3 =