Sakarya Mehter Takımı Kiralama, Uygun Fiyatlar

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Sakarya tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Sakarya için fiyat ve bilgi verelim. Sakarya organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Sakarya bölgesine özel paket programlarımızla Sakarya da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter'de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zaferdir.

Sakarya Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.

Marşlar

{{v.isim}}

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Mehter Kiralama Organizasyon işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Sakarya Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Sahra
Merhaba Türkmenim. Mehter dinlemeyi çok seviyorum. Düğünümde mehter olsun istiyorum. Organizasyon şirketleriyle ilgili fazla bir bilgim yok. Ne yapmam gerekiyor
Mehter Kiralama Organizasyon
Merhaba Sahra hanım. Sayfada gördüğünüz telefonla bize ulaşın, yer, tarih, mekan ve ücretle ilgili yetkili arkadaşla görüşürsünüz.

10 + 2 =